HAKKIMIZDA

TARİHÇE

friendscout kostenlos Destek Eğitim, okul derslerinde ve sınavlara hazırlık sürecinde tamamlayıcı destek hizmeti vermek amacıyla 2003 yılında faaliyete başlamıştır. Geçen zaman içinde büyüyen ve gelişen eğitim destekleyici hizmetlerine, 2015 yılından itibaren basılı ve görsel yayıncılık hizmetlerini de eklemiştir.

AMACIMIZ

mandwom.com _ parship erfahrungsberichte Ülkemizde değişen ve sürekli yenilenen eğitim modeline en uygun eğitim desteğini, öğrencilerimize ulaştırabilmek temel amacımızdır. En güncel eğitim müfredatına ve değişen sınav formatlarına karşı öğrencilerimizin hazırlıklı olmasını sağlamak, başarımızın temel anahtarıdır.

HEDEFİMİZ

Kendimizi sizin yerinize koyuyoruz, empati yapıyoruz kısacası. Biz, bunu severek yapan büyük bir ekibiz. Eğitimin şansa bırakılmayacak kadar değerli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden güncel, orijinal, en faydalı eğitim materyallerini ve hizmetlerini sizler için daima hazır tutmaya ve bunları geliştirmeye gayret ediyoruz. Gerek sınav formatında hazırladığımız soru bankalarıyla, gerekse konu anlatımlı videolarımızla sizi hedefinize bir adım daha yaklaşmak temel hedefimizdir.

EKİBİMİZ

Destek Eğitim, 2003’ten bugüne ilköğretimden üniversiteye kadar eğitim sürecini destekleyici hizmetler sunmayı esas edinmiştir. Eğitim için sunulan destekleyici hizmetler ancak alanında uzman eğitmenlerle başarıya ulaşır. Gerek okul derslerinde gerekse sınav hazırlık sürecinde siz değerli öğrencilerimize en iyi desteği verebilmek için uzman ekibimizle özenle çalışıyoruz.